Altın Örümcek Web Ödülleri, bu yıl 13. kez gerçekleştirilecek. Maksimum İletişim A.Ş, iki internet sitesiyle bu seneki finalistler arasında temsil ediliyor.

Sporx.com ve Sporbahis.com sitelerimiz, 13. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde spor kategorisinde finale kaldı. Spor kategorisinde 7 internet sitesi finalist olarak belirlenirken, 11 – 27 Mart 2015 tarihleri arasına gerçekleştirilecek olan final değerlendirmelerinin ardından her bir kategoride ilk 3 site seçilecek.

Öte yandan ayrıca halkın oylarıyla da değerlendirilecek olan finalistlerden her bir kategori için bir site “Halkın Favorisi” olarak belirlenecek.

maksimum_blog

– Altın Örümcek Web Ödülleri hakkında –

2002 yılından bu yana DorukNet tarafından düzenli olarak gerçekleştirilen Altın Örümcek Web Ödülleri
Organizasyonu’nda, web ve internet teknolojileri, pazarlama ve iletişim alanlarında uzman ve tecrübeli jüri üyeleri, her sene Türkiye’de gerçekleştirilen başarılı projeleri belirlemektedir.

Altın Örümcek Web Ödülleri, web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması, bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi ve gündem oluşturulması amacıyla düzenlenen, geleneksel hale gelmiş, Türkiye’deki ilk ve tek bağımsız organizasyondur. Altın Örümcek jüri üyeleri, “En İyi Web Sitesi” ile “Kategori” bazında en iyi web sitelerini belirler.