İnternetin oscarları olarak bilinen Altın Örümcek Web Ödülleri’nin 9.sunda halkın favorileri belirlendi. Altın Örümcek jüri üyeleri, En İyi Web Sitesi ve kategori bazında en iyi web sitelerini belirledi ve bu siteler arasında halk oylamasıyla favoriler bir adım öne çıktı.
Mart 2010’da faal yaşantısına başlayan ve 1 yıllık süreç içinde büyük bir çıkış yaparak Türkiye’nin en çok ziyaret edilen siteleri arasına girmeyi başaran sporxtv.com 9.Altın Örümcek Web Ödülleri’nde video web siteleri dalında finalistler arasından sıyrılarak halkın favorisi ilan edildi.

Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri’nde halk oylaması rekor katılımla sonuçlandı. 8 Nisan’da başlayan ve 30 Nisan’da sona eren oylamada 35 farklı kategorideki 315 web sitesi için 20 bin oy kullanıldı.
Jürinin gerçekleştireceği değerlendirmeler sonucunda her bir kategoride ilk 3 site belirlenecek ve büyük ödül töreni 15 Haziran’da gerçekleştirilecek.

Her gün en ilgi çekici videoları, en hızlı ve güncel bir şekilde kullanısına sunan ve Maksimum İletişim A.Ş bünyesinde yayın yapan sporxtv.com’a olan destekleri için ziyaretçilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz…

ALTIN ÖRÜMCEK NEDİR?
Altın Örümcek Web Ödülleri, web ve İnternet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması, bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi ve gündem oluşturulması amacıyla gerçekleştirilen, geleneksel hale gelmiş Türkiye’deki ilk ve tek platform bağımsız organizasyondur.

video