Sporx.com’un sponsorları arasında yer aldığı 2. Futbol Zirvesi, 20 Mart Pazartesi günü gerçekleştirilecek.

Türkiye Kulüpler Birliği Vakfı tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Futbol Zirvesi 20 Mart Pazartesi günü gerçekleştirilecek. Ana tema olarak “Futbola Değer”in işleneceği Futbol Zirvesi’nde Türk futbolunun marka değeri, bugünü, yarını değerlendirilecek.

Sporx.com’un sponsorları arasında yer aldığı 2. Futbol Zirvesi’nde UEFA, Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC), NBA, Bundesliga, La Liga, Uluslararası Futbol Birliği Kurulu (IFAB) gibi markalaşmış kurum ve spor organizasyonlarının üst düzey yöneticilerinin yanı sıra, Türk ve dünya futbol endüstrisine yön veren uzman isimler ve Türkiye Futbol Federasyonu yönetimi ve Milli Takım oyuncuları Zirve’de bulunarak; futbolumuzun hem ticari hem de sportif anlamda daha iyi noktalara taşınması yönünde ilham verecek başarı öykülerini paylaşacak.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı teşrifleriyle gerçekleştirilecek ve Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla, Haliç Kongre Merkezinde düzenlenecek Zirve’de 20 Mart Pazartesi saat 09:00’da başlayacak.