Spor alanında yenilikçi proje ve fikirler Sportup’ta hayat bulacak. Türkiye’nin ilk spor, teknoloji ve startup buluşması Sportup, 30 Mayıs 2017’de Kadir Has Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenecek.

Sporx.com Kurucu Ortağı İlkan Gökyılmaz da bu konferansta Dijital’in Öncüleri adlı panelde konuşmacılar arasında yer alacak.

Girişimcileri, yatırımcıları, marka temsilcilerini, spor ve iş dünyasından yöneticileri, akademisyenleri, sporcuları ve bu alana ilgi duyan herkesi bir araya getirecek olan Sportup, Türkiye’nin ilk spor odaklı startup etkinliği olacak.

Kadir Has Üniversitesi bünyesindeki Spor Çalışmaları Merkezi ve INEO Teknoloji Transfer Ofisi ile spor ajansı Sporlab ve startup platformu Stage-co iş birliğinde düzenlenecek olan etkinlikte spor, teknoloji ve startup dünyasından pek çok ünlü kişi ve kurum yer alacak. Etkinlik kapsamında düzenlenecek spor startup yarışması ile genç girişimciler fikirlerini yatırımcılara sunma fırsatı yakalayacaklar.

Organizasyonda dijital dönüşümün şekillendirdiği ve geliştirdiği spor yayıncılığı, içerik, performans, tüketici deneyimi ve espor gibi alanlar ele alınacak ve sektördeki fırsatlar ile bu alandaki yatırım olanakları masaya yatırılacak.

Spor ve teknoloji alanına farklı bir bakış açısı getirerek, yeni fikirlere ve işbirliklerine zemin hazırlamayı; hayal eden, üreten, birbirini destekleyen bir spor startup ağı oluşmasını amaçlayan organizasyonda yerinizi almak ve detaylı bilgi için www.sportupturkiye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.