Teknolojiyi yakından takip ederek farkını ortaya koyan Sporx.com, mobil ziyaretçilerimizin gereksinime yanıt vermek için, yenilenen mobil sitesi m.sporx.com ile karşınızda.

Sporx.com’un zengin içeriği bundan sonra, Sporx’in mobil versiyonu olan m.sporx.com adresinden  cep telefonu sahibi ziyaretçilerimizin hizmetinde olacak.

Artık internet bağlantısına sahip tüm cep telefonu kullanıcıları günün en güncel, en önemli spor haberlerini, canlı skorları, canlı maç anlatımlarını, Türkiye ve Avrupa liglerinden maç sonuçlarını, fikstür ve puan durumlarını istedikleri anda ve istedikleri yerden takip edebilecek.

m.sporx.com yazdığınızda  tüm bu içeriği telefonunuz için en uygun çözünürlükte hazırlanmış formatta takip edebileceksiniz.
Bunun için yapmanız gereken sadece, bilgisayar kullanıyormuşsunuz gibi, internet bağlantısına sahip cep telefonunuzun browser’ına / internet tarayacısına m.sporx.com yazmak.

Sporx.com, mobil sayfalarını geliştirmeye, cep telefonu ve iPhone kullanıcılarının yüzünü güldürecek yeni hizmetler sunmaya devam edecek.