”TSYD Spor Yazarları Armağanı Yarışması”na damga vuran SPORX.COM, bugün düzenlenen törenle ödüllerine kavuştu.

Türkiye Spor Yazarları Derneği tarafından düzenlenen ”TSYD SporYazarları Armağanı Yarışması”na damga vuran SPORX.COM, düzenlenen törenle ödüllerine kavuştu.

Son dönemde yaptığı özel haberler, röportajlar ve araştırmalar ile Türk sporbasınında büyük bir ses getiren Sporx.com, “İnternette Spor Gazeteciliği” dalında verilen 3 ödüle de ‘GEÇEN YIL OLDUĞU GİBİ’ sahip oldu ve tarihi bir başarının altına imza attı.

Maksimum İletişim Hizmetleri Yönetici Ortağı ve Genel Müdürü İlkan Gökyılmaz’ın da katılım sağladığı ödül töreninde Sporx.com Genel Yayın Yönetmeni Tahir Kum, “Mahkeme bilirkişi raporu istemişti” özel haberiyle “İnternette Spor Gazeteciliği” kategorisinde 1.’incilik ödülünü aldı.

Sporx.com’un eski yayın yönetmeni yardımcısı Esat Dergi ise Sporx.com adına yarışmaya “İşte Fenerbahçe’nin sabıka dosyası” haberiyle katıldı ve 2.’incilik ödülünü düzenlenen törenle aldı.

“İnternette Spor Gazeteciliği” kategorisine damga vuran Sporx.com’a bir ödül de Hakan Celep’in “Trabzon’dan FIFA’ya kafa karıştıran cevap”” özel haberiyle geldi.

İNTERNETTE SPOR GAZETECİLİĞİ
1. Tahir KUM Sporx.com “Mahkeme bilirkişi raporu istemiş!”
2. Esat DERGİ Sporx.com “İşte Fenerbahçe’nin sabıka dosyası
3. Hakan CELEP Sporx.com “Trabzon’dan FIFA’ya kafa karıştıran cevap

VEDO0526_Large

VEDO0524_Large