tsyfd

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) tarafından düzenlenen ”TSYD Spor Yazarları Armağanı Yarışması”nın sonuçları belli oldu.

Türkiye Spor Yazarları Armağanı Yarışması’nın “İnternette Spor Gazeteciliği” kategorisine geçen yıl olduğu gibi bu yıl da SPORX.COM damga vurdu.

Son dönemde yaptığı özel haberler, röportajlar ve araştırmalar ile Türk spor basınında büyük bir ses getiren Sporx.com, “İnternette Spor Gazeteciliği” dalında verilen 3 ödüle de ‘GEÇEN YIL OLDUĞU GİBİ’ sahip oldu ve tarihi bir başarının altına imza attı.

Sporx.com Genel Yayın Yönetmeni Tahir Kum, “Mahkeme bilirkişi raporu istemişti” özel haberiyle Türkiye Spor Yazarları Derneği Yazarları Armağanı Yarışması’nın “İnternette Spor Gazeteciliği” kategorisinde 1.’incilik ödülüne layık görüldü.

Sporx.com Yayın Yönetmeni Yardımcısı Esat Dergi ise Sporx.com adına yarışmaya “İşte Fenerbahçe’nin sabıka dosyası” haberiyle katıldı ve 2.’incilik ödülünü aldı. “İnternette Spor Gazeteciliği” kategorisine damga vuran Sporx.com’a bir ödül de Hakan Celep’in “Trabzon’dan FIFA’ya kafa karıştıran cevap”” özel haberiyle geldi.

İNTERNETTE SPOR GAZETECİLİĞİ
1. Tahir KUM Sporx.com “Mahkeme bilirkişi raporu istemiş!”
2. Esat DERGİ Sporx.com “İşte Fenerbahçe’nin sabıka dosyası”
3. Hakan CELEP Sporx.com “Trabzon’dan FIFA’ya kafa karıştıran cevap”