Birlikte çalıştığımız, reklam dünyasından dostalarımızı ve iş ortaklarımızı ağırladığımız Sporx 2011 partisinde hep birlikte keyifli bir gece geçirdik. Her zaman olduğu gibi adından söz ettiren bir parti oldu. Gelemeyenler ertesi günlerde pişmanlıklarını bildirdiler : )

Çalışmayı da eğlenmeyi de seviyoruz. Her sene bir parti yapmayı adet haline getirdik. En son 2010’u karşılarken yaptığımız, küçük çaplı bir efsaneye dönüşen Sporx Under Construction partisinden sonra arayı biraz uzatsak da 13 Ekim 2011’de “Sezona Merhaba” adı ile bir gece düzenledik. Sardunya Fındıklı’da düzenlediğimiz gecede birlikte çalıştığımız ajansların yönetici ve çalışanlarının yanı sıra birlikte iş yaptığımız markaların da yöneticileri bizleri yalnız bırakmadı. Bunlara spor camiasının önemli isimleri de katıldı.

Hafta içi olmasına ve zorlu trafik şartlarına rağmen yüksek bir katılım oldu. “Hot Kıtır” grubunun canlı performansı, genel müdürümüz İlkan Gökyılmaz’ın sunumu, dansçıların gösterileri, çekiliş derken keyifli bir geceyi de arkamızda bıraktık.

Şimdi soru şu: Sonraki parti ne zaman?

[nggallery id=2]