BİZ KİMİZ

Maksimum İletişim Hizmetleri A.Ş., Temmuz 1998’de ülkemizin önde gelen gruplarından Çarmıklı Şirketler Grubu bünyesinde faaliyetlerine başlamıştır. İnternet teknolojileri ve yayıncılığı alanında uzmanlaşan Maksimum İletişim yazılım, tasarım, içerik, interaktif reklam ve pazarlama departmanlarıyla Türk İnternet sektöründe öncü şirketlerden biridir.

Tüm sitelerinin altyapı, yazılım ve tasarım çalışmalarını kendi bünyesinde geliştiren Maksimum İletişim, bu sitelerin içerik yönetimini de deneyimli editör kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

5 farklı markasına ait web/mobil siteler ve mobil uygulamalar ile aylık 500 milyonu aşan sayfa gösterimi ve 14 milyondan fazla tekil ziyaretçisi (Ağustos 2017) bulunan Maksimum İletişim, sosyal medyadaki 11 milyon takip/beğeni rakamı ile Türk İnternet kullanıcılarının önemli bir kesimine ulaşmakta ve markaları kullanıcıyla buluşturmaktadır.

Yayıncılık dışında 2004 yılından bu yana mobil operatörlere spor içeriği ve altyapı sağlayıcılığı hizmetlerini de sürdüren Maksimum İletişim, bu hizmetleri ile Turkcell’den 2013 yılında “En İyi İçerik Sağlayıcı”, 2018 yılında da “Değer Katan İş Ortağı” ödüllerine, 2011 yılında ise Turk Telekom’dan (Avea) “En İyi Mobil Uygulama” ödülüne layık görüşmüştür.

Sahip olduğumuz internet siteleri:

Sporx
Sporx
Sporx TV
Sporx TV
Webaslan
Webaslan
SuperFB
SuperFB
Karakartal
Karakartal