Sporx.com’un ana sponsorluğunu yaptığı; teması “Sosyal Medya ve Spor” olan TEDxAlsancak’ta, alanında uzman konuşmacıların düşünceleri ve ilham verici konuşmaları sayesinde, başarıya giden yolda detayların ne kadar önemli olduğunun farkına varacaksınız.

İnternet haberciliğinde dinamizmiyle fark yaratan Sporx, “Spor ve sosyal medya” temasıyla 25 Mayıs’ta düzenlenecek TEDxAlsancak etkinliğine ana sponsor olarak destek veriyor.

25 Mayıs’ta İzmir’de, Sporx ana sponsorluğunda düzenlenecek TEDxAlsancak; ilham verici konuşmalar yapacak ünlü sporcuları ve spor medyasından isimleri İzmirli katılımcılarla buluşturacak.

Teması “Sosyal Medya ve Spor” olan TEDxAlsancak’ta, alanında uzman konuşmacıların düşünceleri ve ilham verici konuşmaları sayesinde katılımcılar, başarıya giden yolda detayların ne kadar önemli olduğunun farkına varacak.

Konuşmaların internet üzerinden de canlı olarak izlenebileceği TEDxAlsancak’ta; sosyal medyada, iletişimde, internette, sporda, reklamda, sosyal öğelerin tasarlanmasında, bilardoda, görsel sanatlarda, basketbolda, surfte, teniste, voleybolda ve futbolda deneyim sahibi konuşmacılar, öykülerini katılımcılarla paylaşacak.

Türkiye’nin 1 numaralı spor sitesi Sporx de organizasyona, spor ve sosyal medyadaki öncülüğüyle ana sponsor olarak destek oluyor.

TEDxAlsancak konuşmacıları:
Akan Abdula,
Fuat Akdağ,
Nevzat Aydın,
Ercüment Büyükşener,
Ilgım Çetin,
Taylan Özgür Demirkaya,
Mehmet Demirkol,
Caner Eler,
Mehmet Fatih Gökçe,
Ömür Kula,
Nasuh Mahruki,
Yalçın Pembecioğlu,
Feryal Pere,
Semih Saygıner,
İsmail Şenol,
Çiğdem Özkan,
Sabri Ugan,
Ercan Yılmaz.